Filiżanki z nadrukiem dla mężczyzny

Posted on

filiżanki z nadrukiem

filiżanki z nadrukiem

Galanteria porcelanowa jest wdzięcznym materiałem na prezent z niemalże każdej okazji. Dawniej bardzo popularne były filiżanki i talerzyki z nadrukowanym imieniem dziecka, które wręczane były w dniu I Komunii Świętej. Dziś podobne filiżanki stanowią dobre pomysły nie tylko z okazji komunii, ale również z okazji innych świąt. Dziś często są one wykorzystywane na dzień dziecka, dzień chłopaka, osiemnaste urodziny, a nawet na Dzień Kobiet i Dzień Matki. Poniżej przeczytasz, jak wykorzystać ceramikę w roli nieszablonowego prezentu na każdą okazję.

Filiżanki z nadrukiem dla mężczyzny

Wydaje się, że kobiecie jest zdecydowanie łatwiej wybrać odpowiedni prezent, aniżeli mężczyźnie. Nie ma możliwości wykorzystania tu zawsze sprawdzających się kwiatów, kosmetyków i perfum. Stąd w wielu sytuacjach, kupienie prezentu mężczyźnie może stanowić nie lada problem. Zapewne łatwiej jest go wybrać wówczas, gdy prezent ma być drogi, a darczyńca posiada odpowiednią kwotę pieniędzy. Gorzej rzecz się ma wówczas, gdy potrzebny jest prezent oryginalny, ale jednocześnie niezbyt drogi.

Dzień Chłopaka, Dzień Ojca, imieniny męża, ojca, teścia wuja lub szefa – to zawsze okazja do wymyślenia idealnego prezentu. W ostatnich latach z dużą pomocą przychodzą nam właściciele sklepów specjalizujących się w artykułach upominkowych. W ofercie tych sklepów znaleźć można nie tylko śmieszne gadżety, ale również liczne oryginalne prezenty dla każdego mężczyzny. W ostatnich latach wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się oryginalnefiliżanki z nadrukiem na każdą okazję. Są to najczęściej filiżanki na Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Ojca a także filiżanki z nadrukami uniwersalnymi nadającymi się zarówno dla szefa, jak i małego dziecka.

Krawat, czy butelka alkoholu

Jeśli opisane wyżej filiżanki z nadrukiem nie będą dobrym prezentem dla konkretnego mężczyzny, można wybrać zupełnie inny rodzaj upominku. Dla dojrzałego mężczyzny można wybrać butelkę dobrego alkoholu lub krawat w jego ulubionym wzornictwie. Sprawdzą się również kosmetyki dla mężczyzn, a także oryginalne słodycze. Raczej nie poleca się jednak kupować wyjątkowo popularnych skarpetek, które raczej nie ucieszą naszego mężczyzny.

Tags: , , ,