Smycze reklamowe na festiwale

Posted on

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

Organizatorzy festiwali muzycznych bądź filmowych często dla swoich gości przygotowują specjalny pakiet gadżetów, który jest swego rodzaju dodatkiem do zakupionego biletu. Znajdziemy tam kilka interesujących rzeczy, zazwyczaj ściśle związanych z danym tematem. Warto więc przyjrzeć się, co na festiwalach można otrzymać gratisowo. Może część z tych rzeczy przypadnie nam do gustu i sami złożymy zamówienia na wyprodukowanie danych artykułów. Taki zestaw musi być poręczny, stosunkowo mały, a także ciekawy, aby większość rzeczy wkrótce nie znalazła się w pobliskim koszu.

Tak zaglądając do całego zestawu na pewno rzuci się nam w oczy w ogrom ulotek. Dotyczą one zazwyczaj innych festiwali czy wydarzeń kulturalnych, które w niedalekiej przyszłości wydarzą się w kraju. Ponadto można spotkać bardzo funkcjonalne smycze reklamowe. Jest to szczególnie ważny gadżet, ponieważ od razu na festiwalu można z powodzeniem go używać. Każdy, kto był na wielkiej masowej imprezie wie, iż o zgubienie pewnych rzeczy wcale nie jest trudno. Mamy tylko kieszenie, wokół nas pełno ludzi, a pod sceną muzyczną nie można zrobić nawet kroku. O kradzież czy nawet zgubę niełatwo. smycze reklamowe pozwolą nam chociaż zachować klucze do mieszkania czy do auta, których raczej nie zostawimy w okolicznym namiocie tylko będziemy trzymać blisko siebie.

Ponadto można natrafić na wszelkiego rodzaju kupony rabatowe od firm, które są sponsorami festiwalu. Zdarzają się darmowe egzemplarze jakiejś gazety, próbki kosmetyków, naklejki czy płyty. Ogólnie rzecz ujmując jest to ciekawy dodatek do całego biletu, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie, dowiedzieć się paru interesujących spraw, a być może odkryć nowe wydarzenie, które może dodać do swojej kulturalnej mapy. Bez wątpienia fajnymi gadżetami są wspomniane smycze reklamowe, ale równie dobrze możemy natrafić na podstawki pod piwo, myszkę albo naklejki na laptopa. Wszystko jest oczywiście zależne od organizatora i jego sponsorów, którzy mają okazję na dłużej wkraść się do świadomości przybyłych na wydarzenie gości.

Tags: , ,